PIVOVAR

Ochutnejte místní pivo

PRVOTŘÍDNÍ CHMEL

Pivo vaříme z kvalitního českého chmele, sladu a kvasnic.

ZKUŠENÝ SLÁDEK

Pivo pro vás od roku 2013 vaří Jiří Diviš.

KVALITNÍ VODA

Používáme krasovou vodu z podzemního jezera v chráněné krajinné oblasti.

NEJLEPŠÍ PIVO V OKOLÍ

Vaříme už od roku 2013

Naše pivo vaříme už od roku 2013. Inspirujeme se českými a zahraničními pivními styly a díky tomu se neustále zlepšujeme. Pro naše pivo využíváme vlastní zdroje vody z hlubokých studní. Jsou napájené krasovou vodou z podzemního jezera z území chráněné krajinné oblasti. Dobré pivo ale jen z vody neuvaříte. Proto si pečlivě vybíráme veškeré suroviny – český ležák vaříme ze žateckého chmelu a humnového sladu, pro zahraniční speciály naopak volíme zahraniční chmely, které kombinujeme s tuzemskými, abychom dosáhli příjemné pitelnosti. Naše pivo je populární i za hranicí našeho kraje, ochutnáte ho v mnoha podnicích v Praze. Ale ze zdroje vždy chutná nejlépe!

NAŠE PIVA

Ochutnejte škálu chutí

Jde o naše nejprodávanější a nejžádanější pivo. Jedná se o spodně kvašené pivo, prokvašení a chmelení je střední, vyniká krásnou slámovou barvou díky vodě z podzemního krasového jezera, má vyváženou chuť mezi sladkou složkou sladů a hořkou složkou chmelů. Má jemnou chlebovou vůni s delším chuťovým dozníváním.

Jde o spodně kvašené pivo vídeňského typu. Pro tyto ležáky je charakteristická jejich jantarovo-měděná barva, která přechází až do červené. Barva je výsledkem použití většího množství speciálního vídeňského sladu, samozřejmě s přidáním dalších sladů. Ve vůni je cítit lehká nasládlost. V chuti pak převládá silnější sladové tělo s pěkným kořeněným dozníváním a jemnou chutí lískových oříšků. V pozadí je cítit velmi jemná chmelová hořkost, která neruší převládající sladovou chuť.K vaření našeho prémiového ležáku VŠERAD vídeňského typu byly použity celkem 4 druhy sladů a dva druhy českého chmele.

Pivo MAXMILIÁN je klasický český ležák, který je však zcela vyjímečný způsobem chmelení a množstvím použitého českého chmelu. Pro zvýšení hořkosti a intenzity chmelové vůně byl ležák ještě zachmelen tzv. studeným chmelením, zároveň tak byla dosažena ideální rovnováha mezi hořkostí a krásným sladovým tělem střední plnosti. Tento ležák ocení zejména milovníci piv s vyšší hořkostí.

Spodně kvašené světlé silné pivo, za studena chmelené (Kazbek).

Velmi lehké pivo určené pro letní pohodu. Při jeho vaření byly použity dva ječné slady a dva druhy chmelů, kdy zejména americký chmel Citra dodává pivu velmi příjemné citrusové aroma s vyšší hořkostí s následným delším chuťovým dozníváním. Pivo je primárně určeno pro okamžité uhašení prvotní brutální žízně.Tak ochutnejte náš nový pěnivý mok a sami posuďte, jak se nám povedl. Přejeme nádherné léto.

Jde o klasický světlý ležák plzeňského typu. K jeho vaření byly použity slady plzeňský a carahell, chmely ŽPČ a Premiant. Tento ležák byl navíc Premiantem zachmelen také zastudena tzv. dryhoppingem (suché chmelení).Ležák Sv. Jan má díky tomuto technolog. postupu plné sladové tělo s velmi příjemným vyváženým chmelovým dozníváním.

Jde o premiový světlý ležák plzeňského typu.K jeho uvaření byly použity nejkvalitnější české suroviny – humnové slady plzeňský a mnichovský ze sladovny Kounice, české chmely Premiant a Žatecký poloraný červeňák, chmelení bylo prováděno celkem 4krát, pivo se tak vyznačuje středním sladovým tělem a vyšší hořkostí. Toto pivo je ideální pro milovníky klasických českých ležáků.

Výše uvedená piva jsou všechna spodně kvašená, prokvašení je střední. Naše světlá piva vynikají krásnou zlatou barvou, jsou středně silně chmelená, mají výborně vyváženou chuť mezi sladkou složkou sladů a hořkou složkou chmelů. Piva pak mají jemnou chlebovou vůni s delším chuťovým dozníváním.

Jde o spodně kvašený polotmavý „červený“ ležák. K jeho vaření byl použit speciální slad RED X, který je používán k vaření červených piv. Jedná se o takzvaný single malt, tedy stoprocentní sypání tohoto sladu. K jemné hořkosti byly použity žatecké chmely ŽPČ a Premiant. Pivo se vyznačuje plnou sladovou chutí s lehkým nádech pražené kávy a hořké čokolády a velmi jemným dozníváním chmelové hořkosti.

Jde o spodně kvašené silné pivo. K jeho vaření byly použity české chmely a 3 druhy sladu. Jeho barva je polotmavá, prokvašení střední. Pivo se vaří k tradici posvícení a pouti na svátek sv. Bartoloměje ve Všeradicích.

Svrchně kvašené pivo typu APA – american pale ale. Příjemně hořké pivo s chůtí a vůní po mandarinkách a tropickém ovoci charakterizující chmel EQUINOX.

Při vaření tohoto piva byla použita nová odrůda aromatického australského chmele Ella. Ten dává pivu zajímavý kontrast citrusového aroma a tropického ovoce s aroma květinovým, kde převládá levandule, šalvěj a melisa (meduňka). Spojením těchto chutí a vůní dostává pivo nezaměnitelné aroma. Pivo se vyznačuje jemným řízem s dlouhotrvajícím chmelovým dozníváním. Je svrchně kvašené.

Jedná se o světlé svrchně kvašené pivo typu Ale. K jeho uvaření byly použity české slady, a chmel použijeme pro větší pestrost každý rok jiný. Pivo se vyznačuje vyšší hořkostí s dlouhým chmelovým dozníváním. 

Black Jane je tmavá spodně kvašená třináctka bavorského typu. K její výrobě byly použity slady plzeňský, bavorský, karamelový a barevný. Chmelové aroma je dáno použitím českých chmelů Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Pivo má jemný říz, nižší až střední hořkost. Vyznačuje se stabilní hustou pěnou krémové barvy. Ve vůni je jemně cítit karamel a kávové tóny typické pro pražené slady. V chuti pak lehce převládá sladové tělo a káva, která přechází na závěr v chuť čokolády.

Jedná se o typ irského tmavého piva. Pivo je svrchně kvašené a vyznačuje se velmi tmavou barvou s hustou světle hnědou pěnou. V chuti jsou cítit zejména tóny sušených švestek, kávy a čokolády. Pivo má jemný až střední říz. K jeho výrobě byly použity pražené ječné slady.

Speciální svrchně kvašené světlé pivo s ovocným a citrusovým aroma. Hořkost: vyšší Chmely: Premiant, Amarillo, Equinox Slady: plzeňský, Carahell.

Jde o speciální svrchně kvašené pivo, které má krásnou jantarovou barvu, vůni má střední intenzity z důvodu použití českých a amerických chmelů s převažující nádhernou vůní květin a citrusových plodů. Díky silnému chmelení má intenzivní hořkost.

Tento pivní podstyl je vlastně slabší verzí piva typu India Pale Ale. Jeho historie sahá až do předválečné Anglie, kdy vznikl požadavek dělníků na uvaření hořkého piva typu IPA se sníženým obsahem alkoholu k běžnému dennímu pití. Toto pivo se vyznačuje suchou hořkostí. Při jeho chmelení jsme zvolili kombinaci žateckého chmelu Premiant a amerických chmelů Citra a Cascade. Pivo tak má výrazné aroma citrusových plodů, tropického ovoce a černého bezu s delším chuťovým dozníváním. Toto pivo je ideální pro milovníky hořkých aromatických piv.

Jde o svrchně kvašené speciální polotmavé pivo anglického typu ALE. Toto pivo se vyznačuje svojí typickou načervenalou barvou. Pivo má jemný až střední říz, hustou, stabilní, lehce nahnědlou pěnu. V jeho intenzivní vůni převažují citrusové tóny, lehce karamelové s nepatrným nádechem čokolády, oříšků a bezového květu. Po napití zůstává v ústech déle doznívající jemná hořkost použitých chmelů. Středním až vyšším chmelením se pivo typově řadí k americkému pivním stylu IPA. K jeho výrobě bylo použito pět druhů sladů, které pivu dodávají nižší až střední sladové tělo. Pro dosažení zajímavé intenzivní vůně byl použit jeden český a tři druhy amerických chmelů. Tato piva se výborně hodí k masitým jídlům typu steak apod.

Jde o speciální svrchně kvašené pivo, které má krásnou jantarovou barvu, vůni má střední intenzity z důvodu použití českých a amerických chmelů s převažující nádhernou vůní květin a citrusových plodů. Díky silnému chmelení má intenzivní hořkost.

PRO ODBĚRATELE

Závozy provádíme do Prahy a našeho okolí

Pivo je možné zakoupit v sudech o obsahu 15 l, 20 l, 30 l nebo 50 l. Záloha za sud je 1000 Kč.
Naše sudy narazíte pomocí narážeče typu žehlička.

Lahvové pivo prodáváme v PET lahvích o objemu 1 l a skleněných lahvích o objemu 0,75 l.

Pivo objednávejte osobně v pivovaru, e-mailem na objednavkapiva@vserad.cz
nebo telefonicky u sládka na čísle 775 010 551.

POPTÁVKA

NAVŠTIVTE NÁS

Všeradice 1, 267 26 Všeradice

hostinec@vserad.cz

+420 606 944 074

OTEVÍRACÍ DOBA

HOSTINEC

ÚT – ČT 11:00 – 21:00
PÁ – SO 11:00 – 22:00
NE – PO 11:00 – 20:00

VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ

PO–NE 6:00 – 21:00

MINIGOLF 

LISTOPAD – BŘEZEN ZAVŘENO
DUBEN – ŘÍJEN OTEVŘENO

 

GALERIE A MUZEUM

LISTOPAD – BŘEZEN ZAVŘENO
DUBEN – ŘÍJEN OTEVŘENO

SPOLUPRACUJEME

Dvůr Všerad 2020 © Všechna práva vyhrazena

Design by cooleb